Zapraszamy na obchody 100-lecia zamojskiego harcerstwa, cz.I. "Wiosna 2017"
&nbsp&nbspProgram obchodów 100 - lecia powstania harcerstwa zamojskiego, – cz.I. „Wiosna”

Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu przyjęła Program obchodów 100 – lecia powstania zamojskiego harcerstwa. Obejmuje on szereg przedsięwzięć w okresie od maja do grudnia 2017 r.

W imieniu zuchów, harcerzy i instruktorów serdecznie zapraszamy na cz.I. obchodów „Wiosna”.

1% podatku dla Związku Harcerstwa Polskiego - jak przekazać ?
&nbsp&nbsp

KROK 1.Wybór organizacji pożytku publicznego
Związek Harcerstwa Polskiego – jest na liście organizacji, które mają status Organizacji Pożytku Publicznego i ma prawo otrzymywać 1% podatku.

Program Klub Harcerski "Wiking" - 2017 "Na 100-lecie"
&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 01 marca do 31 grudnia 2017. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie Związku Harcerstwa Polskiego działający w drużynach przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w ZHP.

Hufcowy Rajd "Seniorów", 6 - 7 maja 2017r.
„GDY PO LATACH BĘDZIESZ WSPOMINAŁ, STARE DZIEJE Z HARCERSKIEJ DRUŻYNY (…)” - zapraszamy do udziału w rajdzie, którego celem jest uczczenie 100. Rocznicy powstania harcerstwa w Zamościu, poprzez powrót do harcerskiego ogniska, wędrówki, wspólnych zabaw i śpiewu.

Kliknij Tu aby pobrać regulamin i program !!!

Betlejemskie Światło Pokoju 2016 - "Odważnie twórzmy pokój"
&nbsp&nbsp Betlejemskie Światło Pokoju 2016 - „Odważnie twórzmy pokój” w Hufcu ZHP Zamość im. Dzieci Zamojszczyzny.

do 11 grudnia 2016 /niedziela/ Wyprawa reprezentacji Hufca Zamość po BŚP – Uroczystości Centralne.
- W niedzielę 11 grudnia o 9:00 w Kościele Świętego Józefa w Svicie pod Popradem (Słowacja) czekać na światło będzie ponad 1 650 harcerek i harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy zaraz po ceremonii przekazania zawiozą Światło w rodzinne strony. W ten sposób Betlejemskie Światło Pokoju rozpocznie swoją drogę, by znaleźć się na wigilijnych stołach tych, którzy chcą przyjąć je do swoich domów.

Zapraszamy na z VIII Rajd Nocny Listopadowy "Mamy Niepodległą", 10 - 11 listopada 2016r.
&nbsp&nbspCelem rajdu jest uczczenie 98. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz prezentacja walorów historycznych i turystycznych naszego miasta i regionu. Do udziału w rajdzie zapraszamy również społeczność miasta Zamościa i regionu, dzieci i młodzież nie zrzeszoną, rodziny, dla których przygotowaliśmy specjalną trasę.

Wędrować będziemy dwoma trasami:
- nr 1 – wyjazdowa, harcerska: Czartoria - Gdeszyn, 14 km
- nr 2 – miejska rodzinna, spacerowa: Rynek Wielki – odtworzone fortyfikacje Twierdzy Zamość, 4 km

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 15