Ośrodki Wypoczynkowe
Harcerskie Ośrodki Wypoczynkowe w miejscowości Majdan Sopocki

Ośrodki znajdują się 50 km od Zamościa - Miasta Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, 90 km od Lwowa na Ukrainie. Położone nad rzeką Sopot i zalewem (20ha lustra wody, molo, plaża), wśród suchych sosnowych lasów, na skraju Roztocza Środkowego i Puszczy Solkiej. Wokół rezerwaty, parki krajobrazowe i narodowe, szlaki turystyczne pisze i rowerowe, ścieżki dydatkyczne.

Przepraszamy ośrodki są nieczynne.

Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy "NAD SOPOTEM"

• 15 domków piętrowych po 13 miejsc, pokoje 2, 3, 4 osobowe, wc, pokój dla opiekuna (195 miejsc)
  • Pole namiotowe.
  • Budynek stały kuchni i stołówki.
  • Murowany pawilon sanitarno-higieniczny (wc, natryski, umywalki).
  • Boiska do piłki siatkowej, nożnej, kosza.Domki
  • Powierzchnia Stanicy 5,80 ha, drogi dojazdowe i wewnętrzne, parkingi, teren ogrodzony, oświetlony, świetlice, kręgi ogniskowe, strzeżone kąpielisko nad zalewem.
Zobacz więcej zdjęć z ośrodków.

Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy "WODNY"

• 6 domków typu "Szałas" po 25 miejsc, z kominkiem, łóżka piętrowe (150 miejsc).
  • Pole namiotowe.
  • Budynek stały kuchni i stołówki.
  • Murowany pawilon sanitarno-higieniczny (wc, natryski, umywalki).
  • Boisko do piłki siatkowej.Ośrodek Wodny
  • Powierzchnia Stanicy 2,90 ha, teren ogrodzony, oświetlony,
       krąg ogniskowy strzeżone kąpielisko na zalewem.
  • Bliskie wobec siebie położenie ośrodków (500 m)pozwala na wymienne korzystanie z ich zasobów.
Zobacz więcej zdjęć z ośrodków.

Folder Ośrodków Wypoczynkowych

(aby pobrać folder kliknij prawym przyciskiem myszy na link opublikowany powyżej i wybierz opcję "zapisz element docelowy jako ...")

Mapa Dojazdu