Projekty
Program Klub Harcerski "Wiking" - 2017 "Na 100-lecie"
&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 01 marca do 31 grudnia 2017. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie Związku Harcerstwa Polskiego działający w drużynach przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w ZHP.
  
 
Program Klub Harcerski "Wiking" - "STOP BIERNOŚCI 2016"
&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 01 lutego do 31 grudnia 2016. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie drużyn ZHP działających przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Ogółem w zadaniu weźmie udział 50 osób. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w Związku Harcerstwa Polskiego.
  
 
Program Klub Harcerski Wiking - AKTYWNI SPOŁECZNIE 2015

&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 12 marca do 31 grudnia 2015 na bazie Klubu Harcerskiego „Wiking”, na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w jednostkach (drużynach) Związku Harcerstwa Polskiego. Bezpośrednimi uczestnikami zadania są członkowie drużyn harcerskich działających przy klubie, ogółem w zadaniu weźmie udział 50 osób.

  
 
Program KLUB HARCERSKI "WIKING" - "WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ "

&nbsp&nbsp Program realizowany jest od marca do 31 grudnia 2014 na bazie Klubu Harcerskiego „Wiking”, na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w drużynach Związku Harcerstwa Polskiego. Projekt zakłada przygotowanie ich do roli młodzieżowego lidera.

  
 
Program KLUB HARCERSKI WIKING - OBYWATELSKIE DROGOWSKAZY 2013.

Obywatelskie drgowskazyOd marca do grudnia 2013r., harcerki i harcerze Hufca ZHP Zamość realizować będą środowiskowy program alternatywny wobec uzależnień, adresowany do dzieci i młodzieży, pn.„OBYWATELSKIE DROGOWSKAZY ”.

Poszczególne zadania programu, edukacja obywatelska, patriotyczna, rozwoj zainteresowań dzieci i młodzieży, nakierowane są na aktywne formy zdobywania wiedzy i kompetencji kluczowych wykorzystując min. dorobek historyczny, kulturowy miasta Zamościa, regionu oraz metodę harcerską.

  
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 12
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk