Harcerskie Aktywne Lato 2018
&nbsp&nbsp"Harcerskie Aktywne Lato 2018" to projekt naszego hufca dofinansowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Zamość. W ramach projektu piętnastka harcerzy naszego hufca wzięła udział, a raczej organizowała jedną z tras Rajdu Odkrywców 2018 oraz razem z resztą reprezentacji hufca, uczestniczyła w Zlocie ZHP Gdańsk 2018. Wspaniała przygoda harcerska, praca wolontariacka, szkolenie liderów harcerskich, profilaktyka uzależnień - to wszystko i jeszcze dużo więcej!

Program profilaktyczny Klub Harcerski "Wiking" - "2018-Rok Harcerstwa"

&nbsp&nbsp PROGRAM realizowany jest od 14 lutego do 31 grudnia 2018. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie Związku Harcerstwa Polskiego działający w drużynach przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w ZHP.

CELEM programu profilaktycznego KLUB HARCERSKI „WIKING” – „2018 – Rok Harcerstwa” jest: -zapoznanie uczestników z zagrożeniami niesionymi przez uzależnienia, takie jak nikotynizm, alkoholizm, narkomania i uzależnienie od komputera i innych urządzeń multimedialnych oraz Internetu, - umożliwienie uczestnictwa w aktywnych formach spędzania wolnego czasu, jakimi są; aktywna turystyka (w oparciu o potencjał turystyczny Miasta Zamościa i Zamojszczyzny), surwiwal, - rozwijanie postaw patriotycznych i obywatelskich poprzez organizowanie i aktywny udział w obchodach świąt państwowych i uroczystościach miejskich.

Program Klub Harcerski "Wiking" - 2017 "Na 100-lecie"
&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 01 marca do 31 grudnia 2017. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie Związku Harcerstwa Polskiego działający w drużynach przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w ZHP.

Program Klub Harcerski "Wiking" - "STOP BIERNOŚCI 2016"
&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 01 lutego do 31 grudnia 2016. Bezpośrednimi uczestnikami są członkowie drużyn ZHP działających przy Klubie Harcerskim „Wiking” na zamojskiej Starówce. Ogółem w zadaniu weźmie udział 50 osób. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w Związku Harcerstwa Polskiego.

Program Klub Harcerski Wiking - AKTYWNI SPOŁECZNIE 2015

&nbsp&nbspPROGRAM realizowany jest od 12 marca do 31 grudnia 2015 na bazie Klubu Harcerskiego „Wiking”, na zamojskiej Starówce. Klub jest miejscem zajęć pozalekcyjnych dzieci i młodzieży zrzeszonej w jednostkach (drużynach) Związku Harcerstwa Polskiego. Bezpośrednimi uczestnikami zadania są członkowie drużyn harcerskich działających przy klubie, ogółem w zadaniu weźmie udział 50 osób.

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 14