Projekty
Klub Harcerski "Wiking" - "Kreatywnie i aktywnie", marzec - grudzień 2009
Środowiskowy program alternatywnych wobec uzależnień, adresowanych do dzieci i młodzieży, promujących życie bez alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Klub Harcerski „Wiking” prowadzony przez Komendę Hufca ZHP Zamość, zlokalizowany na zamojskiej Starówce, jest miejscem zajęć pozalekcyjnych, pracy i spotkań środowiskowych drużyn harcerskich. Praca z młodzieżą prowadzona jest pod kierunkiem drużynowych - kadry instruktorskiej ZHP, księdza kapelana hufca ZHP.
  
 
Klub "Wiking w harcerskim stylu", III - XII 2008

Środowiskowy program alternatywny wobec uzależnień, adresowanych do dzieci i młodzieży, promujący życie bez alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Klub Harcerski "Wiking" prowadzony przez Komendę Hufca ZHP Zamość, zlokalizowany na zamojskiej Starówce, jest miejscem zajęć pozalekcyjnych, pracy i spotkań środowiskowych drużyn harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych (ok. 50 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych m. Zamościa). Praca z młodzieżą jest prowadzona rokiem szkolnym pod kierunkiem drużynowych, kadry instruktorskiej, ks. kapelana hufca.
  
 
"Wielka wędrówka - aktywność młodzieży przeciw patologiom"
Logo FIOProjekt - współfinansowanym przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - realizowany jest przez Hufiec Zamość Związku Harcerstwa Polskiego w okresie od lipca do grudnia 2008. Celem projektu jest rozwijanie form przeciwdziałających patologiom i wykluczeniu społecznemu młodzieży z terenów wiejskich i małych miast regionu zamojskiego.
  
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 12 z 12
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk