Projekt Klub Harcerski "Wiking" - "Kreatywnie i aktywnie" wyróżniony - 06.12.2010.

Konkurs Inicjatywa Roku 2009 Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Osiedlowym Domu Kultury "Okrąglak" w Zamościu odbyła się Gala Wolontariatu połączona z Galą Konkursu "Inicjatywa Roku 2009". Konkurs organizowany jest przez Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych. Objęte są nim wszelkie zrealizowane inicjatywy, projekty organizacji pozarządowych, skierowane do społeczności lokalnej w roku poprzedzającym ogłoszenie konkursu.

Projekt Klub Harcerski „Wiking” – „Kreatywnie i aktywnie” Hufca ZHP Zamość adresowany do dzieci i młodzieży, będący realizacją środowiskowego programu alternatywnego wobec uzależnień, zyskał uznanie Kapituły Konkursowej i został nagrodzony wyróżnieniem. Wyróżnienie wręczył Prezydent Miasta Zamościa Pan Marcin Zamoyski.

Na konkurs "Inicjatywa Roku 2009" wpłynęło 9 wniosków. W ocenie Kapituły Konkursu były to projekty niezmiernie ciekawe i bardzo ważne dla życia społecznego Miasta Zamościa i Zamojszczyzny.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk