Warsztaty z pedagogiki cyrku, cz.II. - 04 .10. 2014 - ODK Okrąglak

Warsztaty z pedagogiki cyrku, cz.II. - 04 .10. 2014 - ODK OkrąglakW ramach programu Klub Harcerski „Wiking” – „Wiedzieć i Umieć Więcej” zapraszamy na warsztaty pedagogiki cyrku mające na celu pobudzanie kreatywności, umiejętności poznawczych, społecznych, intelektualnych i emocjonalnych z wykorzystaniem elementów sztuki cyrkowej. W programie ujęto naukę, ćwiczenie i doskonalenie żonglerki, ekwilibrystyki, działań grupowych i parateatralnych.Warsztaty poprowadzi Mirek Urban - psycholog, pedagog cyrku, doradca zawodowy, trener biznesu, coach. Od ponad dziewięciu lat prowadzi min. warsztaty i szkolenia związane z nauczaniem umiejętności żonglowania oraz szerzeniem „pedagogiki cyrku”. W ciągu tych lat nauczył żonglować ok. 4 tys. osób - w tym dzieci, młodzież, studenci, osoby poszukujące pracy, nauczyciele, menedżerowie!

Przedsięwzięcie dofinansowane przez UM Zamość.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk