75 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego i obchody Światowego Dnia Turystyki - 27.09.2014

75 rocznica powstania Polskiego Państwa PodziemnegoUdział w miejskich uroczystościach związanych z 75 rocznicą powstania Polskiego Państwa Podziemnego i złożenie wiązanki pod pomnikiem poświęconym żołnierzom AK Inspektoratu Zamojskiego był ostatnim elementem II Hufcowego Święta Pamięci i Gry Miejskiej.Ponad 120 zuchów, harcerzy, instruktorów wzięło udział w Grze Miejskiej zorganizowanej przez Hufiec ZHP Zamość na terenie zespołu staromiejskiego i zamojskiej Rotundzie, oddając hołd żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego.

Przedsięwzięcie zostało dofinansowane przez Miasto Zamość.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk