XXX Jubileuszowy Hufcowy Rajd Pieszy, 30-31.05.2014r.,

XXX Jubileuszowy Hufcowy Rajd Pieszy, 30 - 31.05.2014r.,Na trasach turystycznych Roztocza i na mecie rajdu w Majdanie Sopockim przebywało 124 uczestników i 11 opiekunów. Rajd był skierowany do społeczności harcerskiej i uczniowskiej szkół miasta i powiatu zamojskiego. Przebiegał dwoma trasami:
- dla szkół podstawowych,
- dla gimnazjów i ponadgimnazjalnych.Wędrowano cudownym, w majowej szacie Roztoczem z metą w Harcerskich Ośrodkach Wypoczynkowych w Majdanie Sopockim, gm. Susiec. W trakcie marszu uczestnicy zbierali informacje o zagrożeniach występujących w przyrodzie z winy człowieka, likwidowali na bieżąco te możliwe. Na mecie rajdu rozegrano grę terenową oraz szereg konkurencji i konkursów z zakresu szeroko rozumianej ekologii. Było naprawdę atrakcyjnie.

Przedsięwzięcie dofinansowane przez Miasto Zamość i Starostwo Powiatowe z siedzibą w Zamościu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk