Zuchy i harcerze pomogli posadzić "Dąb Wolności" w zamojskim parku - 14.10.2014.

Zuchy i harcerze pomogli posadzić Dąb Wolności w zamojskim parku - 14.10.2014Bronisław Komorowski, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wraz z małżonką 14 października 2014r., złożył wizytę w Zamościu. Program pobytu Prezydenta RP w Zamościu obejmował udział w uroczystościach z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego, posadzenie "Dębu Wolności" w Parku Miejskim oraz spotkanie ze społecznością lokalną w zamojskim ratuszu.W posadzeniu „Dębu Wolności” w zamojskim parku uczestniczyły 141 Gromada Zuchowa „Słoneczne Promyki”, 69 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Pyszczydła”, 6 Drużyna Harcerska "Rzarłacze" Hufca ZHP Zamość. Zuchy i harcerze pomogli w sadzeniu dębu, rozmawiali z Prezydentem i Jego małżonką. Na pamiątkę spotkania otrzymali „Kartki 25-lecia Wolności” z autografem prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk