ZHP-Obchody Podziemnego Państwa Polskiego
27 września 2015 (niedziela) obchodzić będziemy 17. rocznicę ustanowienia przez Sejm RP 27 września - Dniem Podziemnego Państwa Polskiego.

Do miejskich zamojskich uroczystości swój wkład wniosą również zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Zamościu.

O godzinie 13.00 uformują na płycie Rynku Wielkiego kształt symbolu Polski Walczącej – kotwicę. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które zechcą dołączyć do wydarzenia.

Komenda Hufca ZHP w Zamościu