29 lutego - IMIENINY ZUCHA, RAZ NA CZTERY LATA ZUCH JEST PĘPKIEM ŚWIATA!
29 lutego - IMIENINY ZUCHA, RAZ NA CZTERY LATA ZUCH JEST PĘPKIEM ŚWIATA!Imieniny Zucha to wyjątkowy dzień, który świętujemy raz na cztery lata 29 lutego. Jest to święto wszystkich zuchów- tych najmłodszych, które dopiero zaczynają przygodę w zuchowym świecie oraz tych, które ten świat znają już bardzo dobrze. Zuchy ze 141. GZ „Słoneczne Promyki” i harcerze z 12 DH „Białe Orły” ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu uczcili ten dzień wspólnymi działaniami. Rano bardzo przygotowali dekorację korytarza, której motywem były punkty Prawa Zucha i Prawa Harcerskiego. Następnie wyruszyli do manufaktury słodyczy „Tęcza” i samodzielnie wykonali lizaki. Później cała grupa udała się do klubu harcerskiego „Wiking” na uroczystą zbiórkę. Na zbiórce nie brakowało gawędy, wspólnych zabaw, majsterki, imieninowego poczęstunku oraz pamiątkowych zdjęć. To był udany, pełen wrażeń dzień.

Program Klub Harcerski „Wiking” – „Stop Bierności”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Archiwum
Komenda Hufca ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny, 22-400 Zamość, ul.Rynek Wielki 5, tel.fax:(084) 638 40 80  Projekt i Wykonanie: szlyciuk